Įvyko Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos eilinis visuotinis narių susirinkimas

Renginio akimirkos

2022 05 02


Š.m. balandžio 29 d. Paežerių dvare įvyko eilinis visuotinis Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos narių susirinkimas. 

Jo metu buvo pristatyta ir vienbalsiai patvirtinta 2021 m. LPDA veiklos ir finansinė ataskaitos, Antanas Kurpis išrinktas asociacijos revizoriumi, pristatytos ir aptartos šių metų asociacijos veiklos. Buvo pritarta LPDA valdybos siūlymui nuo 2023 m. nustatyti asociacijos nario mokestį juridiniams asmenims 250 eurų, fiziniams asmenims – 200 eurų.

Po oficialiosios renginio dalies ir puikių pietų susirinkusieji klausėsi nuotaikingo vietos kapelos koncerto, vėliau pranešimus skaitė kultūros paveldo tyrėjas inžinierius Petras Kanevičius – apie archyvuose randamą istorinę pilių ir dvarų medžiagą, Kultūros paveldo departamento Alytaus-Marijampolės skyriaus patarėja Violeta Kasperavičiutė – apie Sūduvos kultūros paveldą ir jo išsaugojimą. Dieną vainikavo ekskursija po Paežerių dvarą, – išties buvo kuo pasigėrėti, įdomių ir smagių dalykų buvo galima išgirsti, buvo galimybė ir į bokštą užlipus iš aukštai atsiveriančiu vaizdu pasigrožėti.

Nuoširdžiai dėkojame visiems susirinkusiems ir dalyvavusiems, dėkojame Paežerių dvaro – Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centro-muziejaus direktorei Jurgitai Morozaitei už šiltą ir svetingą priėmimą!

          

facebook.gif
twiter7.jpg
youtube_1.jpg