Aukštaitijos dvarai

Burbiškio dvaras

Valdytojas – UAB „Livintus“
 

Dvaro adresas: Burbiškio k., Anykščių r., LT-29211

Burbiškio dvaras yra įsikūręs Anykščių regioniniame parke, netoli Rubikių ežero, 8 km nuo Anykščių. Vaizdingame Anykštos upės kairiajame krante iš tolo akį patraukia stilingi rūmai - XIX a. architektūros paminklas, neoklasicizmo epochos perlas, užburiantis subtilumu ir elegancija. Grakščiai prigludęs parkas, kuriame išlikę daugiau kaip 30 rūšių medžių bei krūmų, įsilieja į kraštovaizdžio peizažą lyg išpuoselėta ramybės oazė.

Burbiškio dvaro ansamblis restauruotas pagal 1853 m. projektą. Atkurti autentiški lubų ir sienų tapybos darbai, originalios rudojo uosio durys, išlikę vertingi dekoruoti priesieniniai židiniai. Ypatinga interjero puošmena – autentiškos XIX a. krosnys, apmūrytos baltos glazūros plokštėmis. Analogiškos yra Lietuvos Prezidentūroje, Daukanto aikštėje, tačiau jas gali apžiūrėti tik išskirtiniai lankytojai. Burbiškio dvare jūs turite unikalią galimybę išvysti tai, ką mato Prezidentūroje viešintys užsienio šalių atstovai bei garbingi svečiai.

KAMBARIAI. Dvaro svečius galime apgyvendinti septyniolikoje kambarių. Pagrindiniame pastate yra įrengta trylika skirtingo stiliaus ir dydžio kambarių, o šalia dvaro esančioje oficinoje – dar keturi kambariai. Kiekvienas kambarys pasižymi savo unikalumu ir išskirtine atmosfera.

POBŪVIŲ IR KONFERENCIJŲ SALĖS. Jūsų paslaugoms dvare įrengtos trys skirtingų dydžių pobūviams ir konferencijoms skirtos salės. Taip pat įrengta moderni interaktyvi lenta, skirta efektyviam ir šiuolaikiškam konfernecijų, mokymų ar korporatyvinių renginių darbo organizavimui. Dvi sales, esant poreikiui organizuoti didelės apimties renginį, galima apjungti.

CIGARŲ KAMBARYS. Cigarų kambaryje galėsite mėgautis aukščiausios klasės cigarais iš Kubos.

RESTORANAS. Dvaro svečius ir keliaujančius pro šalį kviečiame apsilankyti dvare įsikūrusiame restorane. Pokyliams, banketams ar kitiems dvare vykstantiems renginiams sudaromas atskiras meniu.

LAISVALAIKIS. Dvaro svečiams šalia ramaus poilsio dvare siūlome taip pat laisvalaikio pramogas Anykščių rajone: medžioklė, jodinėjimas žirgais, vandens pramogos Rubikių ežere, slidinėjimas.

Kontaktai: Parko g. 1B, Burbiškio kmn, Anykščių rajonas
Tel. +370 69959909, El.p. burbiskis@burbiskis.lt
 
Daugiau informacijos internetiniame puslapyje – www.burbiskis.lt


You need to enable javascript in order to user google maps.
facebook.gif
twiter7.jpg
youtube_1.jpg